Vzhůru do oblak, ale jedině s uzavřeným pojištěním odpovědnosti pilota

konstruktmag.cz_online_ergo_cz_nahledovyMilujete adrenalin a rádi zkoušíte něco nového? Pokud vás omrzely aktivity na souši i vodě, nezbývá, než se vydat do vzduchu. Vždyť létat jako pták, to je teprve něco! S pilotním průkazem zažijete opravdu nevšední chvilky, ale ještě předtím – myslete na své bezpečí a pojistěte se. Pojištění pilotů je speciální druh pojištění a slouží k ochraně před škodami na vypůjčeném letadle. Zaměřili jsme se na nabídku pojišťovny ERGO, která produkt nabízí již více než rok.

Řady profesionálních a rekreačních pilotů se neustále rozšiřují. V současné době se jich v České republice pohybuje kolem 10 tisíc, ale drtivá většina létá zapůjčeným letadlem. Pojišťovna ERGO tak logicky zareagovala rozšířením portfolia o pojištění odpovědnosti pilota.

Přečtěte si také:  CitiBank banka

Pojištění pilotů se vztahuje na letadla, které nejsou ve vlastnictví pojištěné osoby. Dalším kritériem je registrace v některé z členských zemí Mezinárodní organizace pro civilní letectví.

konstruktmag.cz_online_ergo_cz_01

Pojištění kryje škody způsobené na letadlech, vrtulnících, kluzácích a sportovní létající stroje z kategorií ultralehkých letounů, ultralehkých vrtulníků a ultralehkých motorových vírníků. Pojišťovna v případě škodní události vykompenzuje klienta částkou do výše spoluúčasti sjednané v havarijní pojistce stroje.

K výhodám pojištění pilotů od ERGO pojišťovny patří jednoduché vyřízení online, vysoké rozpětí volitelného limitu pojistného plnění (od 50 do 600 tisíc Kč), nízká míra spoluúčasti (pouze 10 % – nejnižší spoluúčast na trhu), sleva za nalétané hodiny a v neposlední řadě také celková územní platnost bez příplatku.

Přečtěte si také:  Úvěry a půjčky

konstruktmag.cz_online_ergo_cz_02

ERGO umožňuje sjednání připojištění občanské odpovědnosti a připojištění finančních škod. Renomovaná pojišťovna má v oboru bohaté zkušenosti a nabízí široké spektrum produktů. V nabídce nechybí ani cestovní pojištění, pojištění domácnosti a další typy pojištění.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..