Komerční banka

Komerční bankaKomerční banka je jedna z největších bank v ČR a jako taková nabízí služby opravdu širokému spektru klientů. O tom, že to dělá dobře nasvědčuje množství zákazníků, kterých je v současnosti přes jeden a půl milionů. K dispozici jim je 394 poboček spolu s 673 bankomaty po celé republice.

Pro její zákazníky je příslibem jistoty i to, že je Komerční banka od roku 2001 součástí jedné z největších finančních skupin v Evropě, díky tomu za ní stojí opravdu silný kapitál a její klienti nemusejí mít o své peníze strach. Produkty KB jsou kategorizovány podle zaměření na všechny skupiny klientů.

Tip: U Triglav pojišťovny si můžete uzavřít povinné ručení a havarijní pojištění v jednom balíčku. Pokud ale potřebujete skutečně rychlou půjčku, zažádejte si u Půjčkomat.cz. Tuto půjčku vyřídíte online z pohodlí domu.

Na své si zde přijdou jak podnikatelé, tak studenti, menší i větší firmy nebo jednotliví občané. Právě v oblasti nabídek pro studenty patří KB ke špičkám na českém trhu, protože na tuto skupinu klientů zaměřuje podstatnou část svých produktů – od studentského konta, přes studentský úvěr až po kreditní kartu. V Komerční bance je možné sjednat jak životní pojištění, zřídit konto dětem, požádat o spotřební úvěr, či hypotéku tak vybrat vhodné penzijní připojištění. Široké zaměřené dokládá banka i nabídkou různých druhů kreditních karet nebo například nabízí dva různé druhy spořících účtů.

Přečtěte si také:  Česká pojišťovna

Pojďme se společně podívat na některé z produktů, které se nacházejí v portfoliu Komerční banky.

MůjÚčet – flexibilní balíček plný výhod umožňuje získat až 100 % z měsíčního poplatku zpět na váš účet. V rámci tohoto balíčku získáte bankovní účet s elektronickým výpisem, který můžete obsluhovat pomocí telefonu, dále potom také platební kartu s platným cestovním pojištěním a celou škálu dalších služeb, které si můžete individuálně navolit.

A karta – karta, která vám zpříjemní (nejen) předvánoční nákupy. S touto speciální kartou od Komerční banky získáte nejen platební kartu, ale také bezúročný úvěr a atraktivní bonusový program VIP slev v jednom. Karta je určena jak novým, tak stávajícím klientům Komerční banky.

Dětské konto Beruška – a kromě klasických kont pro dospělé a studenty myslí Komerční banka také na naše nejmenší ratolesti. Právě pro ně je určeno Dětské konto Beruška, které mohou využívat dítka do 15 let. Učte své děti hospodařit již od malička, v budoucnu se vám to mnohonásobně vrátí.

Přečtěte si také:  Úvěry a půjčky

Premium půjčka – tak právě ta se vám bude před Vánoci náramně hodit. Tato půjčka je určená všem občanům České republiky nebo cizincům s trvalým pobytem na našem území. S půjčkou můžete čerpat neúčelový úvěr (úvěr na cokoli) a to v rozmezí od 300 000, až do 2 500 000 Kč. Maximální splatnost půjčky činí 6 let a úvěr můžete získat i bez zajištění nemovitostí. Stačí doložit výši svých příjmů nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období včetně dokladu o zaplacení daně.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..