Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovnaHistorie jedné z nejstarších pojišťoven na našem území se začíná psát již v roce 1868. Slavia pojišťovna vždy přicházela s inovativními pojistnými produkty a cenami, se kterými jednoduše konkurence nemůže bojovat.

Hlavní pilíře pojišťovny jsou založeny na takzvaných „5 P“:

  • Pojišťovna se silnou orientací na zákazníka
  • Pojišťovna s vysokou inovativností
  • Pojišťovna s dynamickým rozvojem
  • Pojišťovna s profesionály ve svém oboru
  • Pojišťovna s tradicí již od roku 1868

Mezi hlavní podporovatele pojišťovny v dobách dávno minulých patřil například František Palacký nebo Jaroslav Hašek. Vznik pojišťovny Slavia jde ruku v ruce s rozvojem pojišťovnictví v českých zemích. Ačkoli drtivá většina pojišťoven této doby již dnes dávno neexistuje, Slavia se stále drží na výsluní a to i přes problémy roku 1945, kdy byla její činnost ukončena povinným znárodněním. Obnovy se dočkala v devadesátých letech a od té doby nabízí široké spektrum pojišťovacích produktů jak občanům, tak vrcholovým podnikatelům. Pojďme se tedy společně podívat alespoň na ty nejoblíbenější produkty z portfolia pojišťovny Slavia.

Přečtěte si také:  Česká spořitelna banka

Pojištění vozidel – pojišťovna svým klientům nabízí hned několik variant pojištění vozidel a to v závislosti na jejich požadavcích a přáních. Svůj produkt pojišťovna charakterizuje jako extrémně levné pojištění s bonusem 1500 Kč ročně, které mohou řidiči čerpat v rámci případných pokut. V rámci pojištění vozidel si můžete sjednat tyto produkty: Povinné ručení (extrémně levné povinné ručení 2013), Havarijní pojištění motorových vozidel, Pojištění Kryštof – pojištění proti dopravním pokutám a odebrání řidičského průkazu a Pojištění úrazu řidiče motorového vozidla – Šofér.

Cestovní pojištění – chystáte se strávit vánoční svátky na horách nebo naopak někde v teplíčku u moře? Tak pak je právě vám určeno Cestovní pojištění Slavia, které si můžete sjednat v rámci Evropy nebo v kterékoli jiné destinaci na světě. Kromě ceny se může tento typ pojištění pochlubit také skutečností, že se jedná o kontinuální druh pojištění s celoroční účinností. Zvládnout tak můžete za jednu „sazbu“ jak zimní, tak letní dovolenou.

Přečtěte si také:  Vzhůru do oblak, ale jedině s uzavřeným pojištěním odpovědnosti pilota

Pojištění zdraví – zdraví je to nejcennější, co každý z nás má. Právě z tohoto důvodu bychom o něj měli náležitě pečovat a pojistit se před případnou nepřízní osudu. Slavia pojišťovna svým klientům nabízí několik druhů pojištění pro jednotlivce nebo rodinu a to pro případ pobytu v nemocnici, trvalých následků po úrazu nebo pro případ smrti následkem úrazu.

Pojištění domácnosti a nemovitosti – finance a čas, který jste svému bydlení obětovali, může zmařit vaše nepozornost, přírodní katastrofa, zloděj nebo nezodpovědný soused. Pro tyto případy je zde připraveno pojištění domácností a nemovitostí, které pokryje hodnotu vašeho majetku za každé situace. V nabídce pojišťovny jsou celkem 3 rozsahy pojištění (základní, rozšířené a připojištění) pro různé typy škod.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..