Uniqa pojišťovna

Uniqa pojišťovnaUNIQA pojišťovna zahájila svou činnost již v roce 1993 a to jako držitel univerzální pojišťovací licence. Právě z tohoto důvodu může svým klientům nabízet bohaté portfolio služeb pokrývající všechny segmenty trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Základní kapitál pojišťovny k datu 31. 12. 2012 činil 500 miliónů Kč.

V současné době můžeme odhadovat, že se hodnota základního kapitálu společnosti ještě mnohonásobně zvýšila. UNIQA pojišťovna působí v celé řadě evropských zemí. Kromě České republiky můžeme zmínit také Slovensko, Polsko, Chorvatsko, Itálii, Maďarsko, Polsko, Ukrajinu, Rumunsko, Rusko nebo Chorvatsko. Jelikož se jedná o společnost se stabilním zázemím a vstřícným přístupem ke klientům, pokud se rozhodnete uzavřít pojištění právě zde, získáte jistotu, že jste v dobrých rukou.

Pojišťovna UNIQA nabízí dva sektory pojišťovacích produktů a to pro občany a podnikatele. Pojďme se alespoň ve zkratce podívat na produkty, které může využívat běžný občan České republiky.

Životní pojištění – životní pojištění je zde pro všechny, kteří se nechtějí strachovat o svou budoucnost nebo budoucnost svých nejbližších. Pokud se rozhodnete pro tento pojišťovací produkt, máte jistotu finančního zhodnocení vložených prostředků, které můžete po předem stanovené době využít k vlastnímu zajištění nebo zajištění svých potomků. Mezi hlavní výhody životního pojištění UNIQA patří skutečnost, že výši pravidelně placeného pojistného si sami dopředu navolíte, během prvních pěti let můžete čerpat zajímavé daňové úlevy a již dopředu máte garantován určitý výnos z uložených prostředků.

Přečtěte si také:  Generali pojišťovna

Pojištění vozidel – pojištění založené na stavebnicovém efektu je zde připraveno pro všechny řidiče, kteří chtějí brázdit silnice bez obav z komplikací a nepříjemností, k nimž čas od času dochází. V rámci pojištění vozidel si můžete u pojišťovny UNIQA sjednat povinné ručení, havarijní pojištění nebo celou řadu doplňkových pojištění, které si navolíte přesně dle svých potřeb. Jedině tak získáte jistotu, že vaše cesta bude bezpečná a plná nevšedních zážitků.

Majetkové pojištění – pro zařízení svého bydlení jste jistě vynaložili spoustu času a peněz. Bohužel neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, a proto se může i vám přihodit nepříjemnost v podobě požáru, krádeže nebo vytopení bytu sousedem. Právě kvůli těmto situacím je zde majetkové pojištění UNIQA.

Přečtěte si také:  Wüstenrot pojišťovna

Úrazové pojištění – nehoda není  náhoda, a pokud se toto známé rčení již někdy dotklo i vás, jistě jste citelně poznali následky poúrazové rekonvalescence zejména na svém bankovním kontě. Úrazové pojištění od pojišťovny UNIQA je zde připraveno jak pro klasická rizika, tak pro vrcholové sportovce, u kterých je pravděpodobnost úrazu ještě vyšší. Myslete proto na zajištění sebe i svých nejbližších včas a zařiďte si úrazové pojištění online nebo návštěvou na pobočce pojišťovny.

Pojištění vozidel

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..