RaiffeisenBank banka

RaiffeisenBankBanka nabízí zákazníkům služby on-line, telefonicky, na spoustě poboček a také v hypotečních a v klientských centrech. Raiffeisenbank se zaměřuje především na soukromé i podnikové klienty a nabízí pro ně širokou nabídku služeb. Její rychlý a dynamický vývoj se přímo odráží v množství obdržených ocenění v prestižní domácí anketě MasterCard Banka získala po třetí v řadě titul „Nejdynamičtější banka roku“ a nejlepším účtem roku bylo vyhlášeno právě její eKonto.

Tip: RaiffeisenBank nabízí i “americké hypotéky“, které vyřeší problém s bydlením a zajistí finance pro financování bydlení. Vyřeší i vaši nepříjemnou finanční situaci pestrým portfoliem finančních služeb (půjčky).Tato banka se prezentuje jako banka inspirovaná klienty. Nabízí jim celou škálu finančních produktů od osobních účtů, přes hypotéky, až po pojištění nebo spořicí účty. Pojďme se společně podívat alespoň na portfolio osobních financí.

eKonto KOMPLET – za paušální poplatek získáte všechny využívané služby zcela zdarma. Co tento typ konta zahrnuje? Výběr z vlastních i cizích bank v ČR i zahraničí, elektronické transakce v rámci České republiky, navolit si můžete vlastní číslo účtu, které se vám bude dobře pamatovat a pokud máte u Raiffeisenbank sjednanou hypotéku, získáte 1% slevu z celkové její výše. Kromě jiného si můžete užívat nejmodernějšího mobilního bankovnictví a k účtu získáte kartu, která nabízí výhody, jež vám mohou ročně přinést do peněženky až 6000 Kč.

Přečtěte si také:  Leasing automobilu

eKonto MINI – tento druh bankovního účtu si můžete sestavit přesně dle svých potřeb a požadavků. Během jeho využívání platíte pouze za služby, které doopravdy potřebujete. Pokud své konto budete užívat aktivně, neplatíte žádný poplatek za jeho vedení. Kromě toho můžete získat také slevu 1% na úrokové sazbě hypotéky na bydlení nebo bonus 1% na úrokové sazbě na spořicím účtu eKonto Flexi.

eKonto STUDENT – pro studenty Raiffeisenbank připravila speciální typ účtu eKonto Student, který nabízí celou škálu výhod. Konto mohou využívat studenti od 15, do 26 let, kteří předloží doklad totožnosti a potvrzení o studiu. Mezi hlavní výhody tohoto bankovního produktu patří bezesporu neomezené výběry ze všech bankomatů v ČR i zahraničí zdarma, neomezený počet příchozích i odchozích plateb zdarma nebo bezplatnou debetní kartu. U této služby si můžete navolit také číslo své karty a veškeré finance spravovat prostřednictvím moderní mobilní aplikace.

Přečtěte si také:  Klady a zápory hotovostních půjček

Osobní účet eKonto – tento typ účtu bohužel již není v aktuální nabídce banky a to od 1. 2. 2013. Pokud však patříte mezi jeho stálé uživatele, i vy máte nárok na spoustu zajímavých výhod. Přesně si nastavíte, které služby využíváte a pouze za ty budete také platit, navíc za aktivní používání karty získáte spoustu výhod v rámci speciálního věrnostního programu. Velkou předností tohoto produktu je skutečnost, že vždy máte po ruce finanční rezervu ve výši 150 000 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..