Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovnaAllianz pojišťovna je členem nadnárodního koncernu Allianz SE, světového specialisty na pojištění. V České republice působí od 1993 a patří mezi největší pojišťovny na zdejším pojišťovacím trhu.

Allianz pojišťovna je zastoupena ve více než 70 zemích světa. V České republice disponuje 11 oblastními ředitelstvími, 180 pojišťovacími kancelářemi a 37 zákaznickými středisky. Kromě vlastních poboček využívá pojišťovna Allianz využívá i další prostředníky (např. cestovní kanceláře, pojišťovací makléři, banky a prodejci motorových vozidel).

Kromě Allianz pojišťovny zde působí další členové skupiny Allianz SE. Allianz penzijní fond, specialista na penzijní připojištění, a Allianz Direct.

Jaké pojištění si můžete u této společnosti sjednat? Pojďme se společně podívat alespoň na několik základních produktů, které vám mohou nemalou měrou usnadnit život a zajistit v případě potřeby vaše nejbližší.

Autopojištění – v rámci autopojištění si můžete u pojišťovny Allianz sjednat povinné ručení s limitem až 150 milionů korun, havarijní pojištění, kde nemá první škoda vliv na bonus, nebo doplňkové druhy pojištění včetně asistenční služby.

Přečtěte si také:  Půjčka pro studenty a možnosti jejího využití

Pojištění majetku – tento komplexní balík u pojišťovny Allianz zahrnuje pojištění domácností (nejširší pojištění na českém trhu), pojištění nemovitostí (zde je vyplacená skutečná hodnota majetku), pojištění odpovědnosti (pojištění všech jejich členů) a pojištění bytových domů (pojišťovna hradí i případnou ztrátu nájemného).

Životní pojištění – pojišťovna Allianz nabízí i v rámci životního pojištění několik specifických pojišťovacích produktů, z nichž si zajisté vybere každý dle vlastního uvážení. Pojišťovna má speciální životní pojištění pro ženy i děti.

Penzijní produkty – chcete se mít dobře i v důchodu? Pak se zaměřte na některé z pojistných produktů, které vám nabízí pojišťovna Allianz. Vybírat si můžete z penzijních produktů spadajících do druhého i třetího pilíře.

Cestovní pojištění – pokud patříte mezi vášnivé cestovatele, je pro vás cestovní pojištění nezbytností. Vybírat si můžete cestovní pojištění pro golfisty, celoroční cestovní pojištění nebo cestovní pojištění pro opakované roční pobyty. V rámci jednotlivých produktů se liší sazba a pochopitelně také rozsah pojistného plnění. Více informací o jednotlivých druzích cestovního pojištění naleznete zde.

Přečtěte si také:  Česká pojišťovna

Firemní pojištění – kromě pojištění pro jednotlivce se pojišťovna Allianz specializuje také na firemní pojištění, které je v dnešní době velmi žádané. Široké spektrum pojišťovacích produktů pokryje jakékoli firemní riziko. Nevěříte? Přesvědčte se!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..