Česká pojišťovna

Česká pojišťovnaČeská se původně specializovala na služby v oblasti požárního pojištění nemovitostí. Nyní patří k největším českým pojišťovnám, které poskytují komplexní pojišťovací servis pro soukromou i privátní klientelu.

Česká pojišťovna je veřejností hodnocená jako jedna z nejdůvěryhodnějších pojišťoven vůbec. Svůj podíl na takovém hodnocení má zejména dlouholetá a silná tradice. V současné době spravuje více jak 10 milionů pojistných smluv.

Česká pojišťovna je členem silné nadnárodní finanční skupiny a to Generali PPF Holding B.V., která působí zejména ve střední a východní Evropě.

Produktové portfolio České pojišťovny je opravdu velmi bohaté a zaměřuje se jak na občany, tak na firmy. Pojďme se proto nyní společně podívat na ty nejzajímavější a možná také trošku nevšední produkty, které si můžete u České pojišťovny sjednat.

Pojistka „na blbost“ – tento vcelku úsměvná název pojištění odpovědnosti v sobě skrývá pojištění pro případ škod na zdraví, majetku nebo finanční újmy jiným osobám. Pojištění se vztahuje na škodu způsobenou v rámci České republiky, ale i v ostatních zemích Evropy. Pojistka „na blbost“ se vztahuje na všechny členy rodiny včetně domácích mazlíčků. Pokud si tento druh pojištění sjednáte prostřednictvím internetu, získáte navíc 10 % slevu z konečné ceny.

Přečtěte si také:  Komerční banka

Životní pojištění Diamant – toho komplexní životní pojištění je určeno všem členům rodiny a jeho největší předností je skutečnost, že veškeré informace o pojistném jsou uvedeny v jedné smlouvě. Další výhodou je poměrně vysoké zhodnocení peněz prostřednictvím aktivně spravovaných fondů společnosti ČP Invest. Tento typ životního pojištění zahrnuje celou škálu závažných a kritických onemocnění, která mohou mít dopad na celou rodinu. Součástí pojištění Diamant je navíc také zdravotní a úrazová asistence.

Pojištění Mazlíček – tento typ pojištění je určeno vašim nejmenším členům domácnosti – a to teď rozhodně nemáme na mysli vaše roztomilá dítka. Jak již název napovídá, jedná se o pojištění psů a koček, které vám pomáhá snížit výdaje při případné nemoci nebo úrazu vašeho mazlíčka. Váš mazlíček může být pojištěn i bez prokázání původu. Pojištění se samozřejmě vztahuje také na případné škody, které by mohl váš mazlíček způsobit na cizím majetku nebo cizím osobám. Zde se jejich krytí pohybuje kolem 2 000 000 Kč.

Přečtěte si také:  Úvěr na cokoliv a bez registru? Americká hypotéka

Životní pojištění Multirisk Zdravý život – kromě životního pojištění pro celou rodinu získáte také zajištění krytí hypotéky, leasingu nebo úvěru a finanční jistotu při složitých životních situacích. Tento typ pojištění navíc můžete pružně přizpůsobovat své momentální životní situaci. Součástí pojištění Multirisk Zdravý život je také zdravotní a úrazová asistence.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..