Česká podnikatelská pojišťovna

ČPP pojišťovnaČeská podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení v České republice. Za dobu své existence pojistila již více, než milion vozidel a další stále přibývají. V současné době pojišťovna spravuje více, než 1,5 milionu pojistných smluv a služeb společnosti využívá v na 850 tisíc spokojených klientů.

Česká podnikatelská pojišťovna je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

Česká podnikatelská pojišťovna nabízí 6 druhů pojištění – pojištění osob, pojištění vozidel, pojištění na cesty, pojištění majetku, pojištění zodpovědnosti a pojištění podnikatelů. Pojďme se proto nyní ve zkratce podívat, co jednotlivé pojišťovací produkty zahrnují.

Pojištění vozidel – produkt Autopojištění Combi Plus II představuje komplexní pojištění nabízející možnost sjednání povinného ručení a havarijního pojištění. Kromě toho si k tomuto druhu pojištění můžete sjednat také širokou nabídku nejrůznějších připojišťovacích produktů nebo speciálního produktu SERVIS. V ceně autopojištění jsou zahrnuty také asistenční služby. Kromě tohoto druhu pojištění nabízí česká podnikatelská pojišťovna vozům KIA speciální KIA pojištění, které obsahuje 7 produktů a služeb se zvýhodněnými parametry.

Přečtěte si také:  AXA pojišťovna

Pojištění osob – v rámci této sekce si můžete vybrat hned několik druhů pojištění. Kapitálové životní pojištění zabezpečí jak vás, tak vaši rodinu a poskytne vám celou řadu daňových výhod. Investiční životní pojištění naopak zachovává výhody klasického životního pojištění, ale bonus navíc je možnost rozhodovat v průběhu pojištění o umístění placeného pojistného do portfolií (investičních nástrojů) z nabídky pojistitele a podle pohybu cen na finančních trzích podstatně ovlivnit míru a hodnotu jeho zhodnocení a v důsledku toho i výši pojistného plnění při dožití. Úrazové ani zdravotní pojištění zřejmě zdlouhavě představovat nemusíme.

Pojištění na cesty – chystáte se na zimní dovolenou nebo snad plánujete strávit Vánoce na pláži zalité zlatavým sluncem? Pak je právě vám určeno cestovní pojištění, které je i zde rozděleno na čtyři specifické produkty. Sjednat si můžete buďto klasické cestovní pojištění, cestovní EUROPOJIŠTĚNÍ, cestovní pojištění prostřednictvím SMS nebo nově také cestovní pojištění proti úpadku (krachu) cestovní kanceláře.

Přečtěte si také:  Aby vás škoda způsobená zaměstnavateli nevyšla draho. Jak se dobře pojistit?

Pojištění majetku – pojištění majetku je Českou podnikatelskou pojišťovnou rozčleněno na několik dalších podkategorií:  Pojištění nemovitosti, Pojištění domácnosti, Pojištění bytových domů, Pojištění chat a chalup, Online pojištění majetku, Pojištění jízdních kol a Pojištění psů HAFAN.

Pojištění odpovědnosti – tento pojišťovací sektor zahrnuje hned několik podskupin, které můžete detailně prozkoumat na oficiálních stránkách pojišťovny.

Pojištění podnikatelů – a kromě pojištění občanů nabízí Česká podnikatelská pojišťovna také nepřeberné množství pojišťovacích produktů pro podnikatele.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..