CitiBank banka

CitiBank bankaCitibank banka nabízí produkty poměrně úzce specializované na nejčastější typ jejích klientů. Žádný produkt není konkrétně zaměřen na studenty, stejně tak banka nenabízí úvěry – spotřební, ani hypoteční. Naopak, poptávku svých klientů v oblasti běžných i spořících účtů pokrývá dostatečně. CitiBank banka je zaměřena na špičkovou kvalitu služeb, které nabízí a proto zaměstnává pouze profesionály v oboru.

Tip: Krátkodobé půjčky nabízí desítky bankovních i nebankovních společností v České republice. Přečtěte si článek o tom, podle jakých kritetií vybrat tu nejvýhodnější.

Jejím cílem je dokonale spokojený zákazník. Základní myšlenkou banky Citibank je spojení celosvětové ekonomiky a perfektních znalostí místních podmínek na finančním trhu, stejnou strategii se snaží banka uplatnit i v České republice a množství spokojených klientů je důkazem, že se ji to daří.

Pojďme společně zabrousit do portfolia produktů, které si můžete z nabídky CitiBank vybrat.

Balíček služeb Citikonto Plus – tento balíček vám umožní spravovat finance snadno a rychle. Balíček se skládá z běžných účtů, které jsou vedeny jak v českých, tak zahraničních měnách. Dále je jeho součástí spořicí účet, embosovaná kreditní karta a komplexní zákaznický servis. Vedení balíčku je první tři měsíce po jeho otevření zcela zdarma, pokud je součet objemu finančních prostředků na všech vašich účtech alespoň 250 000 Kč nebo vám na ně měsíčně přijdou platby za alespoň 25 000 Kč, i nadále je tato služba zcela bezplatná.

Přečtěte si také:  UniCredit Bank

Balíček služeb Citi® Premium – tento balíček je určen zejména náročnějším klientům, kteří potřebují efektivně nakládat se svými finančními prostředky hned na několika účtech najednou. I zde máte vedení balíčku první tři měsíce zcela zdarma a bezplatně vám může být balíček veden také v případě splnění specifických podmínek banky. V rámci balíčku můžete svého rodinného příslušníka přidat ke svému běžnému účtu jako spolumajitele, případně jako disponenta, nebo mu můžete založit další samostatný běžný účet, ke kterému mu bude vydána samostatná embosovaná debetní karta CitiCard. Během jednoho měsíce máte prvních 10 výběrů z kteréhokoli tuzemského bankomatu zdarma a zdarma můžete vybírat měsíčně také pětkrát v zahraničí. A to ještě stále není všechno. Další výhody se dozvíte na stránkách Citibank.

Přečtěte si také:  Uniqa pojišťovna

CitiPůjčka – rychlá půjčka od CitiBank vám může zvláště teď před Vánoci umazat nějakou tu vrásku na čele. Pokud se nějak nemůžete vejít do limitu, jenž jste si pro nákup vánočních dárků stanovili, není nic jednoduššího, než se informovat o podmínkách poskytnuté rychlé a bezpečné půjčky bez ručitele u společnosti CitiBank. Po splnění podmínek si můžete s výhodnou úrokovou sazbou půjčit až 600 000 Kč, které můžete utratit takřka za cokoli. Půjčka je totiž bezúčelová – z tohoto důvodu nemusíte nikomu dokládat, na co jste vypůjčené finanční prostředky použili.

Maximální doba splatnosti půjčky činí 72 měsíců a rozhodnutí o tom, zda vám bude schválena, či nikoli obdržíte obratem prostřednictvím internetu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..