ČSOB banka

ČSOB bankaČSOB banka se soustředí hlavně na fyzické osoby a malé nebo střední firmy. Nabídka jejich produktů je proto velice různorodá. Klientům nabízí jednak velké množství hypoték a jednak na míru dělané úvěry. Pro zákazníky, kteří se zajímají o investici svých peněz, případně o spoření má nabídku vytvoření klíčového plánu s pomocí profesionálně vyškolených zaměstnanců, životní pojištění, penzijní připojištění, podílové fondy, stavební spoření i obchodování s cennými papíry přes internet.

Opravdu širokou nabídku však ČSOB banka přináší pro klienty se zájmem o konta a účty.

Tady si mohou podle svých požadavků vybrat produkt jak klienti, kteří využívají bankovní účty spíše méně (Konto a Aktivní konto) tak i ti, kteří využijí balíček služeb banky v rámci jednoho produktu (Exkluzivní konto). Na své si přijdou i rodiče dětí (Dětské konto slůně) nebo klienti z řad studentů (Studentské konto plus).

Pojďme se nyní společně podívat na některé z dalších produktů, které ČSOB banka nabízí:

Přečtěte si také:  Půjčka pro studenty a možnosti jejího využití

Flexi půjčka – Flexi půjčky od ČSOB jsou trojího druhu. Buďto si můžete sjednat Flexi půjčku na cokoli, která – jak již název napovídá, může financovat vše od nákupu vánočních dárků, přes zimní dovolenou až po vzdělání vašich dítek. Vybrat si můžete také Flexi půjčku na lepší bydlení, v rámci které můžete provádět rozsáhlé rekonstrukce stávajícího bydlení nebo Flexi konsolidaci, díky které vám banka sloučí stávající půjčky u jiných institucí do jednoho většího balíku. Co to pro vás znamená? Méně starostí a nižší úroky.

Hypotéky od ČSOB – kromě klasických půjček vám může být ČSOB poskytnuta také hypotéka k profinancování nového bydlení. Pokud u společnosti ČSOB zůstanete po celou dobu splácení hypotéky, získáte 5% slevu z výše úvěru a spoustu dalších atraktivních odměn. Hypotéka od ČSOB začíná na částce 200 000 Kč a můžete jí financovat také 100 % hodnotu nemovitosti. Splátky je možno rozložit na 20, až 40 let. První polovinu výše zmíněného bonusu získáváte již po prvních dvanácti letech splácení. Úrokovou sazbu hypotéky si navíc můžete zafixovat na 3 nebo 5 let. A to ještě zdaleka není vše.

Přečtěte si také:  GE Money Bank

Pojištění – kromě klasických účtů, spoření, hypoték a půjček vám společnost ČSOB nabízí také celou škálu pojistných produktů. Sjednat si zde můžete životní pojištění, pojištění k hypotékám pro případ náhlé nemoci nebo ztráty zaměstnání, pojištění budov, staveb a bytů, pojištění domácností, pojištění k půjčkám nebo pojištění ztráty, případné krádeže karty. Tento výčet byl však jen zlomkem druhů pojištění, které ČSOB nabízí. Pro kompletní nabídku klikněte prosím na tento odkaz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..