ZUNO půjčka

Nízkonákladové banky v nedávné době zcela pohltily český finanční sektor. Sice to nejprve nebylo snadné, kvůli nedůvěřivosti běžných lidí k masivní reklamní kampani, ale vzhledem k tomu, že jej známí přesvědčili o možnostech a potvrdili správnost údajů, tedy že nabízí běžný účet bez poplatků, a dalších absurdních poplatků, začali lidé ve velkém přecházet od stávajících bank k těm novým.

A samozřejmě se to netýká jen bankovních, běžných účtů, ale i třeba stále více žádaných úvěrů. ZUNO bank přišla s půjčkou, která se dle inzerce v médiích zdála být poměrně výhodnou a zajímavou pro širokou skupinu osob.

Marketing ZUNO bank

Obecně ZUNO bank má skutečně kvalitní marketing.

Prostřednictvím reklam inzeruje nabídky velice výhodné a lákavé. Vše, a také ZUNO půjčky, se zdají být jednoduché na vyřízení, bez nutnosti ručitele, s adekvátní dobou splácení, a to zcela bez poplatků. Navíc ZUNO půjčka nabízí dále takové možnosti, jako jsou splátkové prázdniny, kdy si majitel úvěrového účtu, může určit měsíc, ve kterém pravidelnou splátku nemusí zaplatit a to bez navýšení, či nějakého zvláštního poplatku.

Přečtěte si také:  mBank banka

Jak je to se ZUNO půjčkou doopravdy?

Chytrá reklama ale neříká vše a tak základní podmínky jsou sice velice lákavé, nicméně je nutné vědět, že je ZUNO půjčka obdařena i podmínkami pro získání, které zcela všem nevyhoví.

Tip pro čtenáře: Kde najít půjčku vyplacenou na účet.

Podmínky pro ZUNO půjčku

V první řadě je to nutnost zřízení bankovního běžného účtu u ZUNO bank. Což ne pro každého může být vhodné, navíc i bankovní účet má svá kritéria a podmínky užívání. Dále je nutností mít čistý příjem minimálně sedm a půl tisíce korun, v tom případě však klient získá úvěr maximálně do sto tisíc, pro vyšší částku úvěru je nutné mít příjem alespoň deset tisíc.

Vyzkoušejte účet zdarma u ZUNO bank klikněte na tento odkaz – http://www.zuno.cz/ucty/

Další podmínky ZUNO půjčky

Žadatel musí být starší 18 let, což je běžné, ale také musí mít trvalý pobyt v ČR. V žádném případě však ZUNO bank nepůjčí osobám, které mají v současnosti jiný závazek vůči bance a nejsou ve zpoždění s platbou u jiné banky. Navíc nesmí mít žadatel pro schválení ZUNO půjčky žádný záznam v registru dlužníků.

Přečtěte si také:  ČSOB banka
Je ZUNO půjčka výhodná?

V moderní době je ZUNO půjčka pro řadu osob nevýhodná a lepší podmínky získají u své stávající banky, případně mohou zvolit nebankovní půjčky.

ZUNO půjčka
PDPics / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..