Webpůjčka – půjčka přes web od Zaimo

Webpůjčka aneb půjčka přes web od Zaimo
Webpůjčka aneb půjčka přes web od Zaimo

Došly Vám peníze před výplatou? To je nepříjemné, ale ne neřešitelné. Půjčka Zaimo Vám nabízí bleskovou pomoc. Stačí jen vyplnit žádost na těchto stránkách a budete mít jistotu, že se nikdy neocitnete bez peněz.

Celá žádost probíhá online. Uvedené údaje ověříme většinou během jedné hodiny.  U nás nemusíte podepisovat smlouvu a nepotřebujete ani žádného ručitele. Využívání našich služeb je opravdu velmi jednoduché.

Registrovaným klientům se přičtou prostředky na účet téměř ihned po podání žádosti, nejpozději do patnácti minut. S platnou registrací pak můžete čerpat úvěr, kdykoli potřebujete.

Půjčujeme férově, a proto Vám účtujeme úrok jen za dny, kdy máte skutečně půjčeno. Pokud splatíte dřív, vrátíme Vám přeplatek. O termínu splatnosti Vás bude mailem informovat. Pokud byste měli problém se splácením, máte možnost prodloužit splatnost až na další měsíc. S námi se nemusíte bát skrytých poplatků.

Vždy přesně víte, jaký poplatek Vám bude účtován. Tato služba je určena ekonomicky aktivním občanům ČR starším osmnácti let, ale i důchodcům s dostatečným příjmem. Díky tomu, že disponujeme sedmi bankovními účty, jsou převody uskutečňovány v reálném čase. Zaimo půjčka je ten nejjednodušší způsob, jak vyřešit dočasný nedostatek finančních prostředků.

Přečtěte si také:  ČSOB banka

Půjčka přes web od Zaimo.cz je rychlá

Kalkulačka na domovské stránce Vám pomůže rozhodnout se, kolik a na jak dlouho si půjčit. Kalkulačka v reálném čase ukazuje finální částku – včetně veškerých poplatků – kterou musíte splatit do Vámi stanovené doby. I vám půjčíme až 25 000 Kč.

Pokud jste nový klient, stačí si byrat výši úvěru kliknout na tlačítko Žádost o úvěr a budete nasměrováni na rychlou registraci a žádost o půjčku. Zadávejte pouze pravdivé a úplné údaje!

Webpůjčka aneb půjčka přes web od Zaimo

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..