Generali pojišťovna

Generali pojišťovnaGenerali pojišťovna je původně italskou pojišťovnou, která své působení rozšířila o země jako Rakousko, Maďarsko a Česká republika, kde svou první pobočku založili již v roce 1832.

Tip: Kalkulačka penzijního připojištění vám umožní srovnat nabídky, které vám nabízejí české pojišťovny.

Po nástupu komunismu se na český trh znovu vrátila po roce 1989 a od té doby se řadí k největším českým pojišťovnám. Svůj podíl má také na světovém trhu a to díky členství v mezinárodní finanční skupině Generali PPF Holding.

Jaké pojistné produkty si tedy můžete u pojišťovny Generali sjednat? Pojďme se společně podívat alespoň na některé z nich.

Životní pojištění – v rámci životního pojištění nabízí Generali hned několik specifických produktů. Patří mezi ně Investiční pojištění Genio, pojištění family EXTRA, variabilní životní pojištění „BeneFit EXTRA“, kapitálové pojištění, pojištění Generali Life, rizikové pojištění, pojištění pro případ dožití, pojištění pro děti Lvíček a spoustu dalších doplňkových pojištění, které pokryjí všechny druhy životních situací.

Přečtěte si také:  Slavia pojišťovna

Úrazové pojištění – v rámci úrazového pojištění si můžete zvolit ze dvou produktů – úrazové pojištění family a skupinové úrazové pojištění. Úrazové pojištění od pojišťovny Generali umožní zmírnit dopad neočekávaných událostí. Flexibilní podmínky, které se přizpůsobí vašim požadavkům a výhodná cena jsou u tohoto produktu samozřejmostí.

Cestovní pojištění – vyjíždět na zimní nebo letní dovolenou bez platného cestovního pojištění je zbytečným riskem. Proto pro vás pojišťovna Generali připravila v rámci cestovního pojištění hned dva produkty – tuzemské a zahraniční pojištění.

Nemocenské pojištění – nemoc může zaskočit každého, její vleklá podoba pak zejména členy domácnosti. Pro tyto případy je zde nemocenské pojištění Generali, které ochrání vaše finance v případě pracovní neschopnosti či pobytu v nemocnici.

Penzijní připojištění – chcete být zajištěni také na stáří? Pak je právě vám určeno penzijní připojištění od společnosti Generali. Díky jednoduché kalkulačce si můžete na oficiálních stránkách společnosti spočítat, jaká částka na vás v penzi čeká.

Přečtěte si také:  Jak získat výhodnou půjčku bez poplatku předem

Pojišťovna Generali kromě pojistek pro občany nabízí také celou škálu pojišťovacích produktů týkajících se majetku, odpovědnosti nebo motorových vozidel. Drtivou většinu pojistných produktů sjednáte pěkně online prostřednictvím svého počítače nebo přímo na některé z poboček rozesetých po celé České republice.

Generali pojišťovna v současné době spravuje přes 1 mil. pojistných smluv a svým klientům nabízí k dispozici přes 240 obchodních míst, která nabízí širokou nabídku pojistných produktů z oblasti životního i neživotního pojištění.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..