V případě mikropůjčky od společnosti SimplePůjčka strádat nemusíte

blickpixel / Pixabay
blickpixel / Pixabay

Jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná – že přesně nějak takto vypadá vaše aktuální situace? Na výplatu čekáte doslova jako na smilování a v brzké době tušíte nějaký nevyhnutelný výdaj, který bude nutno okamžitě uhradit. Co v takové chvíli dělat? Půjčit si u známých, rodiny nebo přátel? Nebo raději využít mikropůjčky – produktu, který vám pomůže překlenout nepříznivé období do výplaty. Společností, jež se na tyto druhy finančních produktů specializují, je u nás nepřeberné množství. Výjimkou není ani SimplePůjčka, se kterou můžete čerpat finanční injekci v rozmezí 1 000 až 10 000 Kč. Jak tato mikropůjčka vlastně funguje a komu je určená? Pojďme se na to podívat.

Charakteristika mikropůjčky od společnosti Simple půjčka

Na oficiálních stránkách SimplePůjčky se dočtete, že své peníze můžete mít na bankovním účtu třeba již následující den po odeslání žádosti. Vždy pochopitelně záleží na tom, u které banky máte veden svůj bankovní účet. Poukázání peněz tedy trvá zhruba několik hodin nebo dnů. Jakmile najedete na hlavní stránku společnosti, uvidíte před sebou jednoduchý formulář, jehož prostřednictvím si navolíte výši půjčky (1 000 až 10 000 Kč) a délku splatnosti (7 až 30 dnů). Napravo uvidíte rámeček s rekapitulací, díky kterému ihned víte, kolik a kdy budete muset za půjčku ve finále zaplatit.

Přečtěte si také:  U jakého poskytovatele a s jakými výhodami je dostupná půjčka 50000 Kč?

Jak jsou klienti spokojeni s mikropůjčkou této společnosti?

Paní Jana z Prahy se s námi podělila o svůj zajímavý příběh, který má naštěstí šťastný konec:

“Půjčku jsem si do této chvíle nikdy nebrala ani o ní neuvažovala. Když jsem ovšem přišla o práci a půl roku marně hledala další místo, úspory pomalu docházely. Ke stávající situaci se přidaly zdravotní komplikace mého nejmladšího syna, jež vyžadovaly okamžitou hospitalizaci. Abych měla z čeho zaplatit nemocniční pokoj a péči, jež mu byla věnována, musela jsem požádat o mikropůjčku společnost SimplePůjčka. Svého rozhodnutí nelituji. Příjemně mně překvapila vstřícnost ze strany této společnosti i rychlé poukázání peněz na účet.”

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..