Kooperativa pojišťovna

Kooperativa pojišťovnaKooperativa pojišťovna je v současné době druhou největší pojišťovnou na českém trhu. Vznikla krátce po pádu komunismu a velmi rychle získala početnou klientelu.

Většinovým vlastníkem Kooperativy pojišťovny je rakouská pojišťovací skupina WIENER STADTISCHE Versicherung AG Vienna Insurance Group. Tato skupina je zastoupena zejména v zemích střední a východní Evropy. Prostřednictvím více jak 360 obchodních místo po celé České republice nabízí a prodává pojistné produkty a poskytuje kompletní servis včetně odborného poradenství.

Portfolio pojistných produktů Kooperativy je opravdu velmi bohaté. Na následujících řádcích se stručně podíváme na ty nejznámější druhy pojištění, které Kooperativa nabízí.

Životní pojištění Perspektiva – s tímto životním pojištěním pojistíte celou rodinu a to v rámci jediné smlouvy. Jedná se o smlouvu na celý život, která se pružně přizpůsobuje potřebám rodiny a konkrétním životním situacím. Prostředky vložení do pojištění můžete vybrat i v jeho průběhu. Navíc na vás čeká celá škála zajímavých odměn a bonusů.

Přečtěte si také:  ČSOB banka

Komplexní pojištění vozidel na míru – nehoda není náhoda a nevyhýbá se nikomu. Abyste vždy dojeli šťastně do cíle, a při nějakém tom zaškobrtnutí jste byli zajištění, připravili pro vás experti z Kooperativy stavebnicové pojištění vozidel, které si můžete přizpůsobit svým požadavkům a nakombinovat tak jednotlivé produkty přesně na míru. Pojištění můžete kdykoli rozšířit nebo vypovědět bez pokut nebo jiných sankcí.

Cestovní pojištění – Cestovní pojištění od Kooperativy pokrývá léčebné výlohy i další rizika, například ztrátu zavazadel, odpovědnost za způsobené škody nebo storno zájezdu. V rámci této sekce máte na výběr další tři poddruhy pojištění, které můžete sjednat pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetového formuláře.

Pojištění majetku – investice do bydlení rozhodně nepatří mezi zanedbatelné náklady. Právě z tohoto důvodu byste měli svůj majetek řádně pojistit proti nečekaným událostem. U Kooperativy můžete pojistit jak svůj rodinný dům, tak bytový dům, rekreační chatu i bytové, či nebytové jednotky. Vybrat si také můžete z několika kombinací, které je možno u Kooperativy sjednat (například pojištění rodinného domu a domácnosti).

Přečtěte si také:  Wüstenrot pojišťovna

Pojištění právní ochrany – tento typ pojištění se dostává v posledních letech do středu zájmu. Jedná se o pojištění sloužící k tomu, aby vám pomohlo domoci se vašich práv, a to bez rizika finančních ztrát. Z pojištění právní ochrany Kooperativa zaplatí honorář Vašeho právního zástupce nebo uhradí náklady na soudní řízení. Také zde funguje stavebnicový princip, kdy si můžete nakombinovat jednotlivé prvky pojištění přesně dle svých preferencí a požadavků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..