mBank banka

mBank bankaSvé služby cílí mBank banka jak na fyzické osoby, tak na firmy a zaměřuje se především na specializované produkty pro ně. Proto nabízí například pouze jeden typ konta, které se dá pohodlně založit online a je osvobozeno od jakýchkoliv poplatků. Banka nevlastní žádné bankomaty ale garantuje klientům každý měsíc první tři výběry zdarma z jakéhokoliv bankomatu a každý další výběr za poplatek 35,-.

Díky této službě je svým zákazníkům k dispozici téměř kdekoliv, protože mohou využít kterýkoliv bankomat v ČR. Vcelku nedlouhé fungování na českém finančním trhu dává ve velké konkurenci v této oblasti bance do vínku spíše počáteční nevýhodu, ale za tři roky svého působení v ČR mBank ukázala, že je opravdu jinou bankou, jak se sama prezentuje. Nabízí svým zákazníkům neustálé inovace služeb, co nejmenší možné poplatky, pohodlí při obsluze jejich financí a důraz na jednoduchost a srozumitelnost.

Pojďme se podívat na ty nejznámější produkty, které mBank nabízí.

Osobní účet mKONTO – toto konto v současné době využívá přes 470 tisíc spokojených klientů, kteří hlasovali v anketě bankovnipoplatky.com a zvolili jej nejlevnějším běžným účtem v České republice. Účet je totiž oproštěn od zbytečných poplatků, bezkontaktní platební kartu obdržíte zcela zdarma. Měsíčně můžete uskutečnit až 3 bezplatné výběry z kterékoli banky na území České republiky a informace o vašem účtu máte dostupné kdykoli a kdekoli prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace.

Přečtěte si také:  Vzhůru do oblak, ale jedině s uzavřeným pojištěním odpovědnosti pilota

mSPOŘENÍ – chcete zhodnotit své finanční prostředky? Uložte je na výhodný spořicí účet u mBank. U termínovaného vkladu na 3 měsíce se můžete těšit na zhodnocení ve výši 0,55 % p.a, po půl roce se sazba zvyšuje na 0,75 % p.a. a po jednom roce se dokonce dostanete na celé 1,00 % p.a. V rámci spořicích účtů si můžete vybrat ze dvou produktů – Spořicí účet eMAX nebo spořicí účet eMAX Plus.

mHypotéka – pokud vám schází finanční prostředky a svého snu o novém domečku se nechcete vzdát, je právě vám určena hypotéka od mBank. Její vyřízení je zcela zdarma a čerpání je taktéž bezplatné. K hypotéce také dostanete svůj osobní úvěrový a osobní účet, který je taktéž oproštěn od všech poplatků. Pokud se rozhodnete pro mimořádnou splátku, také za ni nic neplatíte. O stavu vašich financí se dozvíte prostřednictvím elektronického výpisu.

Přečtěte si také:  Kooperativa pojišťovna

mPůjčka – že jste před Vánoci nějak nevyšli s finančními prostředky a přesto vám zbývá dokoupit pár posledních dárků? Pak zažádejte o poskytnutí půjčky společnosti mBank. Vedení úvěrového účtu máte zcela zdarma, stejně jako mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Ihned po schválení úvěru máte své prostředky plně k dispozici.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..