Triglav pojišťovna

Triglav pojišťovnaAčkoliv se jedná o slovinskou pojišťovnu s dlouholetou tradicí, na českém pojišťovacím trhu je Triglav pojišťovna nováčkem. Působí zde od roku 2000 a řadí se spíše ke středně velkým pojišťovnám.

Pojišťovna Triglav je především specialistou na neživotní pojištění a nabízí pojistné produkty z této oblasti. Jde například o pojištění majetku, domácností, pojištění odpovědnosti, vozidel, strojní pojištění, pojištění přepravy, přerušení provozu a další.

V roce 2006 se stala členem nové pojišťovací skupiny Triglav a jejím jediným vlastníkem zůstala i nadále slovinská pojišťovna Zavarovalnica Triglav.

Tip: Pojištění vozidel a majetku, pojištění osob a pojištění podnikatelů je jen malý výčet produktů, které Kooperativa pojišťovna nabízí.

Jaké druhy pojištění pojišťovna Triglav nabízí?

Úrazové pojištění – jak již samotný název napovídá, jedná se o pojištění, které má v případě potřeby kompenzovat následky úrazu nebo zranění. Pokud jste se někdy dostali do situace, kdy bylo vaší vleklou nemocí zasaženo vaše nejbližší okolí, jistě jste v duchu zalitovali, že jste neměli uzavřené úrazové pojištění. Nedělejte proto stejnou chybu znovu a sjednejte si jej dříve, než bude skutečně potřeba.

Přečtěte si také:  Kooperativa pojišťovna

Cestovní pojištění – rádi cestujete a poznáváte nová místa? Pak je právě vám určeno cestovní pojištění Triglav. Sjednat si můžete pojištění na 7,12 nebo 30 dnů, případně pojištění celoroční nebo s opakovaným výjezdem. Vše zvládnete prostřednictvím internetu nebo přímo na pobočce pojišťovny.

Pojištění domácnosti – investice do bydlení rozhodně nepatří mezi zanedbatelné náklady. Právě z tohoto důvodu byste měli mít svou domácnost pojištěnou na dostatečnou částku. V případě poškození požárem, výbuchem, přímým úderem blesku, nárazem nebo zřícením letadla, pádem stromů, stožárů, nárazem dopravního prostředku nebo jeho části, vodou z vodovodních zařízení, vichřicí a krupobitím, sesuvem půdy, skal, ledu nebo sněhu, zemětřesením nebo při krádeži a vandalismu vám bude vyplaceno pojistné ve výši pořizovací ceny majetku.

Přečtěte si také:  Wüstenrot pojišťovna

Pojištění nemovitosti – v rámci pojištění nemovitosti si můžete nechat pojistit svou chatu, rekreační chalupu, rodinný dům, bytový dům i samotný byt.

Pojištění vozidel – v rámci tohoto pojištění si můžete sjednat povinné ručení s celou řadou bonusů včetně asistenční služby.

Kromě jiného pojišťovna Triglav pojistí také další rizika spojená s podnikání nebo odpovědností člověka. Více informací o jednotlivých druzích pojištění se dozvíte na oficiálních stránkách pojišťovny Triglav, které naleznete zde.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..