Wüstenrot pojišťovna

Wüstenrot pojišťovnaPůvodně se jedná o ryze německou pojišťovnu, které se jmenuje po městě Wustenrot, kde byla založena. Na českém trhu se objevila v roce 1993 zprvu jako stavební spořitelna. Jako pojišťovna se zde objevuje až roku 2008.

V rámci skupiny wustenrot zde působí nejen pojišťovna a stavební spořitelna, ale také Wustenrot životní pojišťovna a Wustenrot hypoteční banka. Wüstenrot pojišťovna je v rámci této skupiny nejmladší ale během dvou let působení již založila 190 poboček.

Wüstenrot pojišťovna se specializuji pouze na oblast neživotního pojištění jako je pojištění osob, majetku, odpovědnosti, pojištění vozidel a pojištění podnikatelů. Samozřejmou součástí je kvalitní a odborné poradenství.

Kromě pojištění však společnost nabízí spoustu dalších finančních produktů. Některé z nich si ve zkratce představíme o pár řádků níže.

Wüstenrot Spořicí účet – s tímto speciálním druhem spořicího účtu se mohou vaše finance rožně zhodnotit koeficientem 1,4 %! Vložené prostředky máte navíc neustále po ruce. Spořicí účet Wüstenrot je samostatný účet bez nutnosti vedení běžného účtu Wüstenrot hypoteční banky a. s. či změny banky. O tom, kolik vám tato služba může vynést, se sami přesvědčíte díky kalkulačce, uveřejněné na oficiálních stránkách pojišťovny.

Přečtěte si také:  Allianz pojišťovna

Wüstenrot termínovaný vklad – dlouhodobé spoření nebylo nikdy výhodnější. S tímto termínovaným vkladem se mohou vaše prostředky znásobit až koeficientem 1,8 % ročně. Také zde si můžete spočítat čistý roční výnos prostřednictvím online kalkulačky. Mezi další přednosti tohoto typu finančního produktu patří také nulové poplatky za zařízení a vedení termínovaného vkladu nebo možnost ovládat své finance prostřednictvím internetu.

Wüstenrot běžný účet – Tento účet je pro klienty Wüstenrot pojišťovny zcela zdarma. Díky produktu můžete zadávat jednorázové platební příkazy prostřednictvím vaší Internetové banky a to také zcela zdarma! Běžný účet Wüstenrot můžete založit způsobem, který vám nejvíce vyhovuje. Smlouvu o účtu lze jednoduše uzavřít online, telefonicky nebo osobně přes finančního poradce Wüstenrotu.

Přečtěte si také:  Česká spořitelna banka

Kromě těchto finančních produktů naleznete v portfoliu společnosti také nejrůznější druhy pojištění, zažádat můžete také o úvěr nebo hypotéku, povinné ručení, havarijní pojištění a vstříc vám vyjdou také v případě, že budete chtít uzavřít sobě nebo svým nejbližším stavební spoření. U každého produktu naleznete praktickou kalkulačku, která za vás spočítá vše potřebné. Jak již bylo výše zmíněno, vše lze zařídit prostřednictvím internetu nebo osobní návštěvou na některé z poboček rozesetých po celé České republice.

  1. Wustenrot je skvěla pojišťovna, mám u ní pojištený auto, dům i sebe 🙂 dala mi celkem dobrou cenu a škody plní poctivě.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..