VolksBank banka

VolksBank bankaCelkový počet poboček banky VolksBank na celém světě se pohybuje okolo 450. Většinový vlastník této banky, která se zde na českém trhu zakotvila v roce 1993 je rakouská společnost Volksbank International AG a je to jedna z největších bankovních institucí v Rakousku.

Tip: Pojištění od společnosti Kooperativa a.s. si klienti mohou sjednat jednoduše přes internet. Chcete snadno a rychle získat peníze? K dispozici jsou Vám půjčky online bez registru.

Zázemí silného vlastníka může dát klientům banky jistotu, že jejich peníze jsou v dobrých rukou. Sama o sobě Volksbank proklamuje, že je univerzální obchodní banku se širokým rozsahem produktů a služeb jak v oblasti drobného, tak podnikového bankovnictví. Svým klientům garantuje individuální přístup a přátelské vztahy pramenící ze skutečnosti, že se jedná o velkého hráče spíše mezi středními a malými bankovními domy. Mnoho klientů této banky dává přednost rodinné atmosféře a vlídnému jednání, které nabízí menší banka mnohem spolehlivěji, než je tomu u jiných velkých finančních společností.

Pozor změna: 28. února 2013 se název společnosti VolksBank mění na SberBank. Počátky vyjednávání o nové podobě názvu započaly již v roce 2012. Tehdy se bývalí vlastníci Volksbank International AG a představitelé mezinárodní bankovní skupiny Sberbank dohodli na úspěšném prodeji a celý proces vyvrcholil novou značkou. Sberbank patří mezi nejúspěšnější finanční instituce světa a svým klientům poskytuje inovativní bankovní produkty s důrazem na jejich požadavky i osobní situaci.

Přečtěte si také:  Komerční banka

Změnu obchodního jména banky pochopitelně muselo provázet také nejrůznější úpravy obchodních podmínek a nejrůznějších (písemných i elektronických) dokumentů banky. Mezi ty patří například změna oficiálních webových stránek, které se nyní nalézají na adrese www.SberbankCZ.cz. Pokud jste držitelem platební karty této bankovní společnosti, s největší pravděpodobností vás již kontaktovala ohledně její výměny. Všichni klienti, dotčení touto změnou, postupně obdrží nové platební karty s atraktivním vzhledem a řadou výhod. Číslo platební karty ani bezpečnostní PIN kód (více o PIN kodu se dočtete zde) se však nijak nemění.

Jak je to s jednotlivými produkty? Volksbank osobní konto se změnilo pouze na Osobní konto. Volksbank club se změnil na přívětivější Věrnostní klub. Pokud jste doposud byli zvyklí zadávat Volksbank platbu, nyní si budete muset navyknout na Sberbank platbu, jejíž poplatek odpovídá Sberbank platbě.

Přečtěte si také:  AXA pojišťovna

Se změnou obchodního jména se pochopitelně mění také Obchodní podmínky banky, Podmínky pro vydávání a vystavování šeků, podmínky pro vydání a používání platebních karet, Obchodní podmínky pro elektronický styk s bankou – Multicash, Obchodní podmínky pro elektronický styk s bankou – Sberbank Online Banking, Obchodní podmínky pro elektronický styk s bankou – Homebanking, Obchodní podmínky pro depozitní směnky, Obchodní podmínky pro spořicí účet, Úvěrové podmínky pro kontokorentní úvěry, Podmínky pro vedení a užívání kreditních karet,  Úvěrové podmínky pro spotřebitelské úvěry nebo Obchodní podmínky k temínovaným vkladům – zde se však v drtivé většině mění pouze názvosloví.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..