UniCredit Bank

UniCredit BankUniCredit Group, velká finanční skupina, které je UniCredit Bank součástí, patří mezi největší finanční skupiny v Evropě a zaměstnává více než 160 tisíc lidí. Silné zázemí velké korporace dává klientům banky jistotu, že o jejich peníze bude dobře postaráno.

Tip: Vyzkoušejte studentské půjčky od UniCredit Bank, která patří mezi ověřené banky v České republice a nabízí výhodné půjčky na jednom místě.

Profesionálně vyškolený poradce v každé ze 60 poboček pomůže zákazníkovi najít nejvhodnější způsob řešení přímo pro jeho finanční situaci a potřeby. Díky tomuto individuálnímu přístupu nabízí banka například účinné propojení firemních peněz s osobním účtem, speciální účet pro lékaře a lékárníky, účet úschov u advokáta, účet správy majetkové podstaty nebo například Art Banking nabízející poradenství financování v oblasti umění.

UniCredit banka nezapomíná ani na v současnosti době početnou skupinu klientů – na studenty, pro než má v nabídce Studentské konto se speciálními výhodami. Pro klienty je velmi výhodné pohodlné ovládání finančních transakcí pomocí on-line bankovnictví, které je k běžným produktům zdarma a založení účtu, jež je taktéž možné i on-line z pohodlí domova.

Přečtěte si také:  Osobní bankrot vs. konsolidace

Jaké produkty UniCredit Bank nabízí?

První účet pro děti – DĚTSKÉ konto. Pokud chcete naučit své děti hospodařit, je DĚTSKÉ konto od UniCredit Bank přesně tím pravým. Mezi největší přednosti tohoto produktu bezpochyby patří vysoké zhodnocení uložených prostředků, poskytnutí celosvětově akceptovatelné platební karty MAESTRO i nulový měsíční poplatek. Jako rodiče můžete nastavit limit a výši výběru z bankomatu a nad pohybem na účtu dítěte máte neustálou kontrolu.

COOL konto PRO MLADÉ – pokud je vám 15, až 26 let, je pro vás připraven tento speciální bankovní produkt, díky kterému můžete své finance spravovat konečně sami. S kontem PRO MLADÉ získáte finanční nezávislost a absolutní kontrolu nad stavem svých financí. Na rozdíl od většiny studentských kont, zde nevyžadují potvrzení o studiu a všechny výběry z tuzemských i zahraničních bankomatů máte zdarma.

Přečtěte si také:  Začněte obchodovat s brokerem UFX

AKTIVNÍ konto – u tohoto produktu UniCredit Bank máte možnost bezplatného vedení i provádění trvalých i jednorázových plateb přes internet zdarma. Kromě jiného můžete po celém území České republiky i v zahraničí vybírat z bankomatů libovolné částky také zcela bezplatně. U tohoto konta je však nutná určitá finanční rezerva a jeho aktivní využívání.

All inclusive konto – neboli také konto PREMIUM umožní získat až dvě zlaté karty zcela ZDARMA, k tomu můžete provádět neomezený počet transakcí přes Online Banking nebo Smart Banking a z bankomatu u nás i v zahraničí vybírat také bezplatně. K tomu vám ještě UniCredit umožní bezplatný výběr až u 4 cizích bank měsíčně.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..