Česká spořitelna banka

Česká SpořitelnaČeská Spořitelna, je orientovaná především na drobné klienty a menší firmy, proto nabízí právě těmto skupinám svých zákazníků nejpestřejší služby. Jejím hlavním produktem je velké množství spořících a osobních účtů. V široké paletě nabídek si na své přijde opravdu každý klient s nejrůznějšími individuálním požadavky.

Tip: Česká spořitelna patří mezi univerzální pojišťovny, která mimo jiné nabízí i úrazové pojištění nebo pojištění čelního skla, více o jednotlivých finančních produktech se dočtete na těchto stránkách.

Nezáleží na tom, zda se jedná o studenty, podnikatele, rodiče malých dětí, malé firmy, finanční instituce, nebo bytová družstva. Česka Spořitelna má řešení na míru pro všechny skupiny klientů. Pro případ nepředvídatelných životních událostí nabízí banka širokou nabídku pojištění. Je to například pojištění proti neschopnosti splácet, úrazové, cestovní, životní pojištění i neživotní pojištění. Jako většina bank nabízí i ČS půjčky a úvěry. Zákazníkům nabízí v této sféře nejen sjednání nejvýhodnější půjčky na míru, ale i poradenství. Množství bankomatů a poboček zaručuje klientům banky nepřetržitou dostupnost jejich služeb.

Přečtěte si také:  ZUNO půjčka

Pojďme se nyní detailněji podívat na některé z produktů, které si můžete u České spořitelny sjednat:

Osobní účet ČS II – tento univerzální účet je určen jak dětem, tak dospívajícím i samotným dospělým. Jedná se o vysoce flexibilní účet, který se přizpůsobuje vašim požadavkům a životním situacím, ve kterých se zrovna nacházíte. Co s osobním účtem od České spořitelny získáváte? Základní balíček do věku 30 let zcela zdarma, který zahrnuje až 2 měsíční výpisy z běžného účtu, platební kartu Visa s vámi vybraným obrázkem, tzv. podúčet, na který si můžete zvlášť ukládat peníze, které zrovna nevyužíváte, 2 výběry z bankomatů České spořitelny (1700 na území ČR), přístup ke svému účtu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce – toto a spoustu dalších výhod zcela ZDARMA.

Kontokorent – stále více mladých osob sází na jistotu jménem kontokorent. Tato specifická služba České spořitelny je jakousi mini půjčkou s extra výhodnými podmínkami. Ty mohou čerpat zejména studenti, kteří se pravidelně bance prokazují potvrzením o studiu v daném akademickém roce. Kontokorent představuje stálou rezervu na vašem bankovním účtu s minimálním úrokem. Účet můžete přečerpat v rámci 5 – 100 tisíc, peníze vám na pobočce banky poskytnout téměř okamžitě bez složitého dotazování nebo nutnosti zajištění. Samotný limit kontokorentu si navíc můžete sami průběžně nastavovat. Do pomyslných „černých čísel“ se u tohoto bankovního produktu stačí dostat jednou ročně. Následně je možno finanční rezervu opětovně vyčerpat. Veškeré placené úroky navíc hradíte pouze z částky, kterou jste skutečně vyčerpali, takže nezaplatíte ani korunu navíc. Zvláště před Vánoci tuto službu zajisté oceníte.

Přečtěte si také:  Hypotéky na bydlení

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..