GE Money Bank

GE Money BankGE Money Bank zaměřuje své služby především na malé a střední podniky a na jednotlivé občany. Vlastní rozsáhlou síť bankomatů a poboček a u nás patří mezi největší peněžní ústavy. Banka staví na neustálých inovacích a novinkách a pravidelně zdokonaluje služby pro své zákazníky. Byla první bankou na trhu, která klientům nabídla plnohodnotný elektronický výpis z účtu.

Tip: Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte půjčky přes SMS a získejte hotovost  do několika hodin od schválení žádosti. Získejte rychlou SMS půjčku třeba od společnosti Ferratum.

Je to především výrazně klientský přístup, co bance přineslo velkou popularitu mezi klienty, jejichž počet v ČR už dosahuje téměř k milionové hranici. GE Money Bank nabízí produkty podobné jiným, podobně zaměřeným bankovním společnostem, ovšem díky svému propojení s GE Money Auto nabízí další služby, které u jiných společností nenajdete – například financování vozů.

Pojďme se nyní podívat alespoň na některé z produktů, které se objevují v portfoliu GE Money Bank

Účet Genius – pokud nechcete platit zbytečně za výběry z bankomatů, za každou platební transakci nebo dokonce za používání internetového bankovnictví, je právě vám určen účet Genius. Zvolit si můžete hned z několika variant – Gratis, Active nebo Genius Silver. Bezplatné výběry z bankomatů můžete uskutečnit na 700 místech po celé České republice, jedenkrát měsíčně dostanete výpis o provedených transakcí a to buďto poštou nebo prostřednictvím internetu a všechny elektronické odchozí transakce máte také zcela zdarma. A to ještě ani zdaleka není všechno. Kromě dalších výhod, které účet Genius nabízí, se můžete také zapojit do věrnostního programu a získat až 30% z plateb uskutečněných při nákupu u partnerů, kteří jsou do tohoto programu zapojeni.

Přečtěte si také:  Hypotéky na bydlení

Studentský účet Genius Student – zařízení, vedení i případné zrušení účtu mají studenti od 15 do 27 let zcela zdarma, stejně tak jako výběr z všech bankomatů GE Money Bank na celém území České republiky. Pro získání studentského účtu je nutno doložit potvrzení o studiu, které nesmí být starší, než 30 dnů. Další bezplatnou službou jsou také pravidelné měsíční výpisy, všechny příchozí platby na účet i správa účtu prostřednictvím e-mail servisu. Pro studenty je účet Genius Student zkrátka to pravé.

Dětský účet Genius – naučte svá zlatíčka hospodaření s penězi již v útlém věku. Stejně jako u výše zmíněných produktů, i zde je zařízení, vedení i zrušení účtu zcela zdarma. Peníze na dětském účtu nejsou vázány žádnou dopředu stanovenou lhůtou pro jejich výběr. Měsíčně máte vždy jeden vklad a výběr v hotovosti na pobočce zdarma a kontrolu nad stavem účtu máte zejména vy – rodiče. Výchovný efekt je však u tohoto finančního účtu zřejmý a v dnešní době velmi žádaný.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..