ING Banka

ING BankBanka ING zaujímá významné postavení v oblasti podnikového financování, kromě toho je zaměřena na malé i velké firmy a fyzické osoby. Devatenáct let na finančním trhu v České republice dovoluje této bance dokonale zmapovat potřeby svých klientů a nepřetržitě inovovat služby k jejich spokojenosti.

ING banka je součástí finanční skupiny ING Group a výrazně se angažuje v oblastech spojených s financemi. ING banka má poměrně omezenou nabídku běžných bankovních služeb.

Tip: ING Banka umožňuje platbu povinného ručení v ročních, pololetních či čtvrtletních splátkách. Nebankovní půjčky online přehledně na našem partnerském webu.

Ovšem poskytuje zákazníkům pohodlí v tom, že koncentruje své služby do jednoho bankovního subjektu a nabízí oproti jiným bankám netradiční služby. Klienti tak mohou dostat vše, co by mohli potřebovat na jednom místě, ať už se jedná o bankovní služby, správu cenných papírů, řízení hotovosti, pojišťovnictví nebo finanční plánování. Pro klienty ING je samozřejmostí internetové a telefonické bankovnictví, stejně jako osobní finanční poradci.

Přečtěte si také:  Komerční banka

Pojďme se proto nyní podívat na produkty, které můžete u ING banky využívat.

Spořicí účet ING Konto – jedná se o spořicí účet s nadprůměrně vysokým úrokem, který činí 1,00 % p.a. Své peníze proto můžete zajímavě zhodnotit i bez toho, abyste museli přistoupit na nějaké svazující omezení bankovních společností, se kterými se můžete jinde setkat. U spořicího účtu banka nestanovuje žádnou výši pro maximální nebo minimální vklad. Vše máte pouze ve svých rukou a spoříte tak, jak se sami rozhodnete. Další nespornou výhodou tohoto finančního produktu je absence poplatků. U ING konta neplatíte a vedení účtu, za jeho využívání ani za jednotlivé transakce, či případné zrušení. Kromě toho nejste vázáni žádnou lhůtou, peníze proto máte stále k dispozici.

ING Termínovaný vklad – u tohoto produktu máte po celou dob garantovaný a dopředu známý výnos. Vysoké úročení, které ING banka nabízí, je ideálním řešením pro zhodnocení vašich volných finančních prostředků. Za zřízení, zrušení, ale ani využívání ING termínovaného vkladu neplatíte žádné poplatky. Kromě toho získáte jistotu, že vaše peníze jsou v dobrých rukou a bezpečí. Své peníze navíc můžete kdykoli vybrat s jistotou vrácení celého v minulosti vloženého vkladu.

Přečtěte si také:  Úvěry a půjčky

ING fondy – představují moderní způsob zhodnocování finančních prostředků a jsou snadno dostupné zejména fyzickým osobám. Jde o otevřené podílové fondy, které představují nástroj kolektivního investování. Díky tomu mají i drobní investoři možnost umístit své prostředky na finanční trhy po celém světě. Peníze uložené v podílových fondech můžete kdykoli vybrat a to s nulovými poplatky.  Do fondů můžete investovat zanedbatelné částky začínající třeba na 500 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..