Začněte obchodovat s brokerem UFX

konstruktmag.cz_i-trader_cz_nahledovyKaždý klient, předtím než začne obchodovat u určitého brokera a vkládat své peníze, by měl být maximálně informovaný. Je důležité znát odpovědi na mnoho otázek, které mohou napomoci k rozhodování. Ty nejdůležitější spolu s odpověďmi na ně, naleznete i v tomto článku.

Kdo je UFX?

UFX je mezinárodní broker působící mimo jiné i v České republice. V jeho týmu najdete zkušené finanční odborníky, IT specialisty i manažery zajišťovacích fondů. Jejich cílem je maximalizace zisku a vydělávání peněz na finančních trzích. Makléři UFX jsou STP (Straight-Through-Processing), což znamená, že nepřijímají obchody, které by sledovaly opačný zájem svých klientů.

Společnost UFX je regulována v Evropské unii, globální činnost je regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu („CySEC“ nebo „regulační orgán“). Právní řád Komise CySEC zaručuje, že společnost dodržuje nejvyšší etické standardy a poskytuje tu nejlepší ochranu zákazníkům i zabezpečení finančních prostředků. Číslo licence je 127/10.

Jaké účty nabízí společnost UFX?

UFX nabízí tyto typy účtu:

  • Mini – minimální vklad 500 USD, minimální objem obchodů 5000 USD, každodenní přehledy trhu, knihovna videí, každodenní doporučení, 24 hodinová podpora a osobní kouč
  • Standardní účet – minimální vklad 1000 USD, minimální objem obchodů 10 000 USD, mimo základních funkcí nabízí ještě navíc VIP podporu a exklusivní aktualizace
  • Zlatý účet – minimální vklad 5000 USD, minimální objem obchodů 50 000 USD, navíc obchodní upozornění pomocí SMS, přístup na platformu MT4
  • Platinový účet – minimální vklad 10 000 USD, minimální objem obchodů 100 000 USD, stejný jako zlatý účet
  • Islámský účet – minimální vklad 1000 USD, minimální objem obchodů 10 000 USD, funkce stejné jako u mini účtu

Založit si můžete vždy jen jeden účet. UFX neumožňuje klientům založení více, než jen jednoho účtu.

konstruktmag.cz_i-trader_cz_01

Které doklady jsou nutné při zakládání účtu?

Aby se po registraci stál váš účet skutečně funkční, musíte zaslat kopie několika dokladů (pas nebo jiný doklad totožnosti, vyúčtování nebo výpisu z banky či za telefon – jakýkoliv, kde je jasně uvedena vaše adresa, kopie obou stran vaší kreditní karty. Zaslat je můžete prostřednictvím faxu, scanu či emailu. Doklady jsou nutné z hlediska bezpečnosti. Společnost si ověřuje každého klienta, aby zajistila bezpečné prostředí pro obchodování pro všechny své klienty. UFX je jako regulovaný makléř dokonce povinen ze zákona ověřovat totožnost svých klientů. Všechny doklady můžete zaslat na adresu: compliance@ufx.com nebo na fax: +44 207 681 1810. V případě, že by nějaký doklad chyběl nebo byl nečitelný či nesprávný, budete okamžitě kontaktováni a požádáni o nápravu.

Přečtěte si také:  Webpůjčka - půjčka přes web od Zaimo

V jaké měně jsou vedeny účty?

Všechny účty jsou vedeny v amerických dolarech.

Jak upravit své osobní údaje?

Osobní údaje je možné upravit na obchodní platformě v záložce Můj účet.

Jaké poplatky si společnost UFX účtuje?

Neúčtují se žádné poplatky za provizi ani jiné. Stejně tak nebudete platit za převody finančních prostředků. Zpoplatněná je správa účtu jednou za půl roku ve výši 50 dolarů za otevřený účet a stejně tak si vyhrazuje UFX právo účtovat si poplatek za neaktivitu nad tři měsíce 50 dolarů.

Jak mohou klienti začít obchodovat?

V první řadě je nutné se zaregistrovat u společnosti UFX. Poté musí klienti vyplnit krátký dotazník a provést první vklad na účet. Jakmile tyto činnosti uskutečníte, můžete začít obchodovat.

Jaká aktiva je možné obchodovat?

Společnost UFX nabízí k obchodování mnoho různých aktiv (měny, akcie, komodity, indexy).

Které obchodní platformy jsou k dispozici?

Platformy k dispozici jsou: ParagonEX Web Trader, Meta Trader4 (MT4), a také adaptace pro iPhone a Android.

Jaká je minimální transakce a jaké jsou hlavní měny?

Minimální vklad je 50 dolarů a pro výběr je stanovena minimální částka 70 dolarů. Mezi hlavní měny patří ty, ve kterých se uskutečnil největší počet světových transakcí. Mezi hlavní patří americký dolar (USD), britská libra (GBP), euro (EUR), japonský jen (JPY) a švýcarský frank (CHF).

konstruktmag.cz_i-trader_cz_02

Co je finanční páka?

Jedná se o nástroj, který je nabízen z důvodu zvýšení obchodní marže. Obchodníci využívají finanční páku k tomu, aby mohli lépe kontrolovat větší množství měny, akcií, komodit, indexů nebo CFD, než by jim umožnil běžný zůstatek na účtu. U UFX je finanční páka až do výše 400:1.

Přečtěte si také:  RaiffeisenBank banka

Proč není v některých chvílích možné uzavřít obchod na ropu, zlato nebo stříbro?

V průběhu dne probíhají na finančních trzích krátké pauzy, kdy nelze obchodovat zlato, ropu a stříbro. Tuto dobu nemůžu UFX nikterak ovlivnit.

Jsou podporovány forwardové obchody?

Ne, tyto obchody nejsou podporovány.

Jak se vkládají peníze na účet?

Můžete využít poměrně široké možnosti mezinárodních i místních metod pro vkládání peněz. Peníze můžete na účet vložit pomocí kreditních karet, debetních karet, metody Skrill, CashU, Neteller či bankovním převodem a stejně tak je možné peníze i vybírat. Minimální počáteční vklad, abyste mohli využívat všechny základní služby, je ve výši 500 USD. S finanční pákou v hodnotě 400:1 máte k dispozici 200 000 USD kapitálu k obchodování.

Jsou údaje klientů dobře zabezpečeny?

Všechny údaje jsou naprosto bezpečné. Pro zajištění bezpečnosti se používá společnost UFX šifrovací systémy SSL, které poskytují pouze legitimní a renomované firmy. Zároveň UFX spolupracuje se čtyřmi největšími světovými společnostmi vydávajícími kreditní karty (Visa, masterCard, American Expres a Diners. Každý klient má zároveň jedinečnou kombinaci uživatelského jména a hesla, která umožňuje přístup na účet jen jemu. Navíc je společnost také členem Fondu pro odškodnění investorů (ICF) a je také registrována u několika regulačních agentur po celém světě.

One comment

  1. Dobrý den, neovládám angličtinu a potřebuji se spojit s klientskou podporou v ČR, na uvedeném pražském čísle nikdo neodpovídá. Mohu požádat o kontakt na českou pobočku nebo poprosit aby mě někdo od vás kontaktoval? Děkuji Radenková 734595792

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..