Provident půjčky – dlužníciProvident půjčky – dlužníci

bykst / Pixabay

Společnost Provident Financia s. r. o. je jednou z největších a nejstarších finančních nebankovních společností nejen u nás, ale i ve světě.

Její tradice vznikla již v devatenáctém století v Anglii a filozofie celé společnosti tkví v tom, že půjčuje běžným lidem, kteří peníze nutně potřebují a v dané chvíli nemají, ale později ve formě pravidelných splátek zaplatí.

Provident půjčky – jistota v oblasti financí

Denně je poskytnuto několik nových, ať hotovostních nebo bezhotovostních půjček a klient Providentu vždy dopředu ví, kolik peněz bude muset dohromady v pravidelných splátkách zaplatit.

Protože se půjčky Provident půjčují všem dospělým jedincům, mohou mezi nimi být i dlouhodobí dlužníci třeba u jiných finančních společností. Provident půjčky jsou cíleny pro osoby, které peníze potřebují a nemají a to nejen v řádu několika tisíc, ale dokonce i deseti tisíc.

Klienti Providentu po splatnosti

V tomto směru jsou Provident půjčky velice ojedinělé a proto stále mají tisíce nových zájemců, ale bohužel i plno dlužníků z řad klientů po splatnosti.

Jak řešit půjčku od Providentu, pokud jsem dlužník?
Jestliže jste zákazníkem Providentu a zřídili jste si tak půjčku a navíc jste se dostali do prodlení se splácení, jste tedy dlužníci, je potřeba, abyste situaci co nejdříve řešili. Jedině tak můžete mít zaručeno, že k vám společnost Provident s půjčkou po splatnosti, jako ke dlužníkovi přistupovat vlídně.

Ve chvíli, kdy už se vám zdá, že nejste schopni splácet své závazky, kontaktujte pracovníka Providentu, který s vámi půjčku řešil a žádejte o případné snížení splátek. V tomto ohledu je společnost Provident u dlužníku půjček velice vstřícná a pokud s klientem nebyl doposud problém obvykle mu vzjde vstříc.

Co rozhodně nedělat!

Naopak to nejhorší, co můžete udělat je, že přestanete jako dlužník Provident půjčky zcela se společností komunikovat. V takovém případě nejspíš dojde k tomu nejhoršímu a společnost v záležitosti svého dlužníka postoupí ve věci dále.

Provident půjčky – dlužníci

bykst / Pixabay

0 komentářů u „Provident půjčky – dlužníci

  1. dobri den sem vaszakaznik a bohuzial aj dlznik, cis. zakaznika: 1015000156025 -kod:LTCOA0001, dosel mi od Vas dopis o prodleni , splatky som si vedomi ze sem hodne ve skluzu s s placanim dlhu.Momentalne poberam invalidna důchod 200eura a mam 3 exsekucky ked si nekde vydelm na britgade tak platim cim najvic muzu aby mi zbylo na prezitie a elektriku, vodu a odpady-2000kc. Exsekucky musim platit 2000+1000- ked mi vyjde tak kde neco mi zbzde nebo si negde pujcim na vasi splatku,ten to mesiac by som chcel zaplatit aspon 1500kc a pristi mesiac by sem to cele vyplatil ale najednou tolik úpenes nesezenu nikde pujcku nam nedaji lebo sme v registru tak platim tak ako sem schony financne. vypovedala nam pracka aj televizi mame 15rokou a nic vic nemam doma neni za co koupit.Za dva mesiece by som to mozna dorovnal 6mesiacov pre důchodem moc na vyber nemate dekuji za pochopeni.čilo smlouvy .38521144 nemam ani na telefn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *